• Warsztat samochodowy z figurką Bruder

313.26
opak Add to wishlist
Shipping within 24h - 5dni
Shipping price 39.99
Poczta Polska wysyłka zagraniczna 39.99
The Availability Of 2 opak
The Weight Of The 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 605973858

Leave your phone
Warsztat samochodowy - Bruder 62110
Skala 1:16
Seria bWorld
Zestaw może być wykorzystany w połączeniu z innymi zabawkami Brudera do stworzenia bogatej, kształtującej wyobraźnię dziecka scenerii odzwierciedlającej zdarzenia z dorosłego świata.
Produkt został wyróżniony w prestiżowym konkursie Plus X Award jako najlepsza zabawka roku 2019.
Seria Bworld, to świat zabawy BRUDERa. Składa się z ruchomych figur, zwierząt, akcesoriów, a ostatnio z zestawów tematycznych. Niezależnie od tego, czy chodzi o kierowcę, jeźdźca, sporty wodne, ambulatorium czy warsztat motocyklowy, produkty Bworld już teraz oferują wiele radości i stanowią idealne uzupełnienie pojazdów.
Dzięki nowemu motywowi zanurzasz się jeszcze głębiej w bruderomanii. Drukowane elementy ścienne z łatwymi w montażu regulowanymi nóżkami nadają zabawie jeszcze większego realizmu, a nowy system półek umożliwi interakcję z załączonymi elementami.
Nowy warsztat samochodowy Bworld jest punktem wyjścia dla dużej liczby pojazdów BRUDER wymagających kontroli. Na platformie o całkowicie regulowanej wysokości, mechanik może sprawdzić pojazdy i natychmiast przetestować hamulce na dołączonym sprzęcie.
W tym zestawie znajduje się również auto BRUDER Roadster, w którym mechanik może wymienić koła. Opakowanie zawiera także koła zapasowe, a dzięki nowemu systemowi wymiany kół w Roadsterze praca ta odbywa się w krótkim czasie.
Wydawnictwo Bruder
Obudowa pudełko
Wymiary 410x250x210 mm
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question
  • Manufacturers