• Pondstarter Likwidacja Chloru Udatniacz 25L HYDROIDEA

The Symbol : HI PONDSTARTER 25L

HYDROIDEA PondStarter 25l-- Naturalny preparat przeznaczony do usuwania szkodliwych substancji chemicznych z wody. Skutecznie eliminuje chlor i metale ciężkie--

1952.70
opak Add to wishlist
Shipping within 24h - 5dni
Shipping price The Lack Of
The Availability Of 1000 opak
The Weight Of The 25 kg

Zamówienie telefoniczne: 605973858

Leave your phone

HYDROIDEA PondStarter 25l


-- Naturalny preparat przeznaczony do usuwania szkodliwych substancji chemicznych z wody. Skutecznie eliminuje chlor i metale ciężkie--

HYDROIDEA to firma projektowo-wykonawcza specjalizująca się w obszarze budownictwa hydrotechnicznego, ze szczególnym uwzględnieniem obiektów specjalistycznych. Pierwszy polski producent unikalnych na skalę światową preparatów biologicznych, środków ekologicznych oraz naturalnych mieszanek minerałów i złóż do stawów, oczek i innych zbiorników wodnych. Firma jest jednocześnie dostawcą nowoczesnych urządzeń i rozwiązań filtracyjnych, wpisujących się w nurt proekologiczny.

Ponad 15 lat doświadczenia w zakresie utrzymania i eksploatacji zbiorników wodnych oraz ekspercka wiedza techniczna zaowocowały produktami bezpiecznymi dla środowiska, idealnie dopasowanymi do potrzeb klientów.PondStarter

 
PondStarter to wyjątkowy i przyjazny dla środowiska produkt, bazujący na skondensowanych ekstraktach z wodorostów. W łagodny sposób usuwa z wody chlor, chloroaminy i metale ciężkie. Dzięki temu woda wodociągowa przeznaczona do napełniania przydomowych oczek wodnych, stawów kąpielowych oraz innych zbiorników wodnych pozbawiona jest substancji toksycznych i nie stwarza zagrożenia dla roślin, ryb i zwierząt.


Preparat PondStarter:

  •     W 100% ekologiczny;
  •     Uzdatnia wodę, chroniąc skrzela ryb przed uszkodzeniem;
  •     Usuwa szkodliwe substancje w sposób naturalny i bezpieczny dla życia biologicznego;
  •     Działa natychmiast po zaaplikowaniu;
  •     Do stosowania w oczkach wodnych, stawach z rybami i stawach kąpielowych;
  •     Brak zagrożeń wynikających z przedawkowania preparatu;
  •     Łatwy w użyciu - dozowanie dostosowane jest do każdego rodzaju zbiornika wodnego;


Sposób aplikacji: 100 ml na 10 000 litrów wody za każdym razem, gdy zbiornik jest uzupełniany wodą wodociągową. Jeżeli woda nalewana jest po raz pierwszy, należy podawać 500 ml preparatu na każde 10 000 litrów wody.


Zaleca się podawać 100 ml preparatu na 10 000 litrów wody za każdym razem, gdy zbiornik jest napełniany lub uzupełniany nową wodą. Uwaga! Zalecenia odnoszą się do objętości stawu, a nie do ilości wody dolewanej.


W normalnym okresie letnim jedna butelka preparatu o pojemności 500 ml wystarcza na pięciokrotną aplikację (5 x 100 ml preparatu) do zbiorników o łącznej pojemności 10 000 litrów wody.


Preparat najlepiej jest aplikować w pobliżu pompy układu cyrkulacji lub w miejscu napływu nowej wody, aby zapewnić odpowiednie wymieszanie się substancji z wodą.


PondStarter jest w 100% ekologiczny, naturalny i bezpieczny. Wytwarzany jest ze skondensowanych ekstraktów i wyciągów z różnego rodzaju wodorostów.


Preparat PondStabil działa skutecznie w każdych warunkach i nie można go przedawkować. Jest dlatego ogromną konkurencją dla preparatów chemicznych.

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question
  • Manufacturers