• Pondclarin Klarowanie Na Mętną I Zieloną Wodę 25L HYDROIDEA

The Symbol : HI PONDCLARIN 25L

HYDROIDEA PondClarin 25l-- Czysta i klarowna woda w zbiornikach wodnych. Naturalny Preparat klarujący i oczyszczający mętną i zazielenioną wodę w zbiornikach wodnych--

2058.50
opak Add to wishlist
Shipping within 24h - 5dni
Shipping price The Lack Of
The Availability Of 1000 opak
The Weight Of The 25 kg

Zamówienie telefoniczne: 605973858

Leave your phone

HYDROIDEA PondClarin 25l


-- Czysta i klarowna woda w zbiornikach wodnych. Naturalny Preparat klarujący i oczyszczający mętną i zazielenioną wodę w zbiornikach wodnych--

HYDROIDEA to firma projektowo-wykonawcza specjalizująca się w obszarze budownictwa hydrotechnicznego, ze szczególnym uwzględnieniem obiektów specjalistycznych. Pierwszy polski producent unikalnych na skalę światową preparatów biologicznych, środków ekologicznych oraz naturalnych mieszanek minerałów i złóż do stawów, oczek i innych zbiorników wodnych. Firma jest jednocześnie dostawcą nowoczesnych urządzeń i rozwiązań filtracyjnych, wpisujących się w nurt proekologiczny.

Ponad 15 lat doświadczenia w zakresie utrzymania i eksploatacji zbiorników wodnych oraz ekspercka wiedza techniczna zaowocowały produktami bezpiecznymi dla środowiska, idealnie dopasowanymi do potrzeb klientów.PondClarin

 
PondClarin to środek ekologiczny, bazujący na związkach humusowych i skondensowanych ekstraktach z kory drzew. Sprawia, że unoszące się w toni wodnej drobne zawiesiny oraz glony łączą się w łatwe do usunięcia mechanicznego kłaczki, które następnie opadają na dno zbiornika wodnego, pozostawiając wodę czystą i przejrzystą. Preparat jest całkowicie bezpieczny dla ludzi, a także roślin, ryb i pozostałych zwierząt żyjących w stawie.


Preparat PondClarin:

 •     W 100 procentach ekologiczny;
 •     Naturalny flokulant w płynie;
 •     Bezpieczny dla ludzi, zwierząt i środowiska;
 •     Do stosowania w każdym rodzaju zbiornika wodnego;
 •     Pływające cząstki zanieczyszczeń są wiązane i mogą być usunięte mechanicznie;
 •     Działa bardzo szybko, skutecznie likwidując efekt tzw. zielonej wody;
 •     Rezultaty stosowania preparatu często widoczne są już po kilku godzinach;
 •     Oczyszcza mętną wodę w sposób naturalny i bezpieczny dla życia biologicznego;
 •     Brak zagrożeń wynikających z przedawkowania preparatu;
 •     Łatwy w użyciu - dozowanie dostosowane jest do każdego rodzaju zbiornika wodnego;


Sposób aplikacji: 500 ml na 10 000 litrów wody.


Zawiesiny ciał stałych unoszące się w wodzie mogą uszkadzać skrzela ryb, co prowadzi do zakażenia, a w skrajnych przypadkach - do śmierci ryb.


Po zastosowaniu PondClarin cząstki zanieczyszczeń mogą początkowo unosić się tuż pod powierzchnią wody - jeżeli pozostaną nietknięte, szybko opadną na dno stawu.


W poważniejszych przypadkach i dużych zanieczyszczeniach wody konieczna może być powtórna aplikacja PondClarin, która powinna nastąpić po minimum 7 dniach przerwy.


PondClarin stosowany w połączeniu z preparatem EcoGerm Ponds ogranicza potrzebę ręcznego i mechanicznego oczyszczania stawów nieposiadających systemów filtracyjnych.


Preparaty biologiczne i preparaty naturalne działają wolniej niż dostępne na rynku produkty chemiczne, są jednak zdecydowanie bezpieczniejsze i działają długofalowo.

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question
 • Manufacturers