• Lego TECHNIC 42109 Auto wyścigowe Top Gear Lego

599.99
opak Add to wishlist
Shipping within 24h - 5dni
Shipping price 39.99
Poczta Polska wysyłka zagraniczna 39.99
The Availability Of 2 opak
The Weight Of The 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 605973858

Leave your phone
O Podaruj fanom wyścigów model Auto wyścigowe Top Gear sterowane aplikacją z zestawu 42109 LEGO(R) Technic, by spróbowali swoich sił za kierownicą! Do kierowania służą trzy ekrany. Listę zgodnych urządzeń znajdziesz na stronie LEGO.pl/devicecheck.
o Ten zabawkowy model wyścigówki jest sterowany przez aplikację LEGO(R) Technic CONTROL+ i zasilany przez element Smart Hub z jednym silnikiem XL oraz jednym silnikiem L -- dzięki temu samochód porusza się bardziej realistycznie.
o Zbuduj samochód. Pobierz aplikację. Przygotuj się do akcji! Dzięki bogactwu funkcji sterowania kierowca może jechać do przodu, do tyłu, skręcać, przyspieszać, hamować, odtwarzać efekty dźwiękowe i w czasie rzeczywistym odbierać informacje zwrotne!
o Szukasz prezentów związanych z programem Top Gear lub prezentów LEGO? Ten zestaw do zbudowania zachwyci każdego fana wyścigów w wieku od 9 lat. Niejeden dorosły fan Top Gear też chętnie pojeździłby takim kultowym autem sportowym!
o Zmechanizowany zabawkowy samochód ma ponad 26 cm długości, 10 cm wysokości i 14 cm szerokości, więc można się nim bawić albo postawić go na półce jako ozdobę. Uwaga: ten model nie jest zgodny z systemami LEGO(R) Power Functions. 
Wydawnictwo Lego
Grupa wiekowa 9+
Obudowa pudełko
Wymiary 382x262x94 mm
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question
  • Manufacturers