• Lego TECHNIC 42108 Żuraw samochodowy Lego

No goods
469.99
Enter your email
Shipping within 24h - 5dni
Shipping price 39.99
Poczta Polska wysyłka zagraniczna 39.99
The Availability Of 0 opak
The Weight Of The 0.15 kg
Leave your phone
O Ciekawy model LEGO(R) dla fanów budownictwa pozwala zapoznać się z działaniem dźwigu. Ciężarówką można kierować i rozkładać podpory, a wysięgnik unosi się, pozwalając przenieść betonowy słup.
o Z tą niezwykłą zabawką budowlaną dowiesz się wiele o budowie maszyn i zagadnieniach ruchu. Niesamowity model ma układ kierowniczy na osiem kół, cztery osobno sterowane podpory, dwie kabiny i wyjątkowo długi wysięgnik.
o Budowa tego trudnego modelu będzie świetną zabawą. Gdy skończysz, spróbuj odkryć wszystkie jego możliwości. Dobrym testem dla żurawia będzie przeniesienie słupa. Później możesz pojechać do kolejnego zadania.
o Ten wspaniały zestaw LEGO(R) Technic 42108 zachwyci fanów dźwigów w wieku od 10 lat. To świetny wybór, jeśli szukasz idealnego prezentu dla wielbiciela LEGO(R) Technic, który ma ochotę zmierzyć się z nowym wyzwaniem konstruktorskim.
o Rozmiary tego dźwigu LEGO(R) od razu rzucają się w oczy. Jest naprawdę wysoki -- jego ramię ma aż 78 cm! Dzięki imponującym wymiarom -- 48 cm długości i 11 cm szerokości -- będzie ozdobą każdej kolekcji.
o Zabawkowy żuraw samochodowy nie wymaga baterii. Do rozpoczęcia zabawy wystarczy ciekawość i chęć budowania! 
Wydawnictwo Lego
Grupa wiekowa 10+
Obudowa pudełko
Wymiary 378x354x118 mm
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question
  • Manufacturers