• Lego TECHNIC 42096 Porsche 911 RSR Lego

699.99
opak Add to wishlist
Shipping within 24h - 5dni
Shipping price 39.99
Poczta Polska wysyłka zagraniczna 39.99
The Availability Of 14 opak
The Weight Of The 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 605973858

Leave your phone
O Replika samochodu Porsche 911 RSR z mnóstwem autentycznych szczegółów, takich jak tylny spojler z mocowaniem w kształcie łabędziej szyi, duży dyfuzor z tyłu, aerodynamiczne lusterka boczne, czarne felgi ze szprychami oraz realistyczne lampy przednie i tylne. Model wyposażony jest też w szczegółową kabinę, działającą, widoczną oś skrętną, niezależne zawieszenie oraz sześciocylindrowy silnik typu bokser z ruchomymi tłokami umieszczony przed tylną osią.
o Ten kolekcjonerski model samochodu w realistycznej, biało-czarnej kolorystyce z czerwonymi akcentami ozdobiony jest naklejkami prz = edstawiającymi dodatkowe szczegóły.
o Po otwarciu drzwi zobaczysz kabinę pełną realistycznych detali, takich jak ekran radaru, działający układ kierowania, system gaszenia pożarów, a nawet mapa toru Laguna Seca nadrukowana na drzwiach od strony kierowcy.
o Sześciocylindrowy silnik typu bokser ma ruchome tłoki.
o Zestaw składa się z 1580 elementów.
o Ten model LEGO(R) Technic zapewnia fascynującą zabawę i satysfakcję z budowania.
o Zestaw odpowiedni dla dzieci w wieku od 10 lat.
o Zestawy LEGO(R) Technic składają się z realistycznie poruszających się mechanizmów, które dla młodych budowniczych LEGO stanowią przystępne wprowadzenie do świata inżynierii.
Wydawnictwo Lego
Obudowa pudełko
Wymiary 480x378x94 mm
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question
  • Manufacturers