• Lego SUPER MARIO 71369 Walka w zamku Bowsera Lego

No goods
479.99
Enter your email
Shipping within 24h - 5dni
Shipping price 39.99
Poczta Polska wysyłka zagraniczna 39.99
The Availability Of 0 opak
The Weight Of The 0.15 kg
Leave your phone
O Starcia z wrogami oraz wyzwania, które poddają próbie umiejętność utrzymania równowagi -- właśnie to czeka na graczy, którzy połączą ekscytujący zestaw dodatkowy Walka w zamku Bowsera (71369) z zestawem LEGO(R) Super Mario(TM) Przygody z Mario -- poziom startowy.
o W tym zestawie konstrukcyjnym LEGO(R) Super Mario(TM) znajdują się figurki Bowsera, Dry Bonesa, Boo i Lava Bubble, a także wieże zamkowe z obrotowymi i drgającymi platformami, blok z pytajnikiem, blok czasu i inne elementy, które zwiększają frajdę podczas zabawy.
o Dzieci mogą stanąć do walki z finałowym bossem Bowserem i postawić LEGO(R) Mario(TM) (figurka nie jest częścią zestawu) na ruchomych łapkach, aby przeciwnik podniósł ręce, a następnie dostać się do bloku czasu oraz bloku z pytajnikiem i potrząsać mostem, aż Bowser spadnie.
o Ten 1010-elementowy zestaw LEGO(R) będzie ciekawym prezentem na urodziny lub pod choinkę dla dzieci od ósmego roku życia, które mają już zestaw Przygody z Mario -- poziom startowy (71360). Teraz będą już mogły budować własne unikatowe poziomy.
o Zestaw w podstawowej konfiguracji ma ok. 23 cm wysokości, 47 cm szerokości i 34 cm głębokości. Dzieci mogą go do woli przerabiać i na różne sposoby łączyć z poziomem startowym oraz zestawami dodatkowymi LEGO(R) Super Mario(TM). 
Wydawnictwo Lego
Grupa wiekowa 8+
Obudowa pudełko
Wymiary 480x378x94 mm
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question
  • Manufacturers