• Lego SUPER HEROES 76165 Hełm Iron Mana Lego

No goods
279.99
Enter your email
Shipping within 24h - 5dni
Shipping price 39.99
Poczta Polska wysyłka zagraniczna 39.99
The Availability Of 0 opak
The Weight Of The 0.15 kg
Leave your phone
O Przetestuj swoje konstruktorskie supermoce na modelu hełmu Iron Mana z zestawu LEGO(R) Marvel Avengers. Jesteś dorosłym fanem Marvela lub po prostu uwielbiasz budowanie z klocków? Ten model będzie w sam raz!
o Za pomocą klocków LEGO(R) i naklejek z grafikami model w ciekawy sposób oddaje wygląd kultowego hełmu Iron Mana i z pewnością obudzi wspomnienia klasycznych scen z filmów o Avengersach. Model z klocków stoi na solidnej podstawie i ma tabliczkę z nazwą.
o Klocki LEGO wraz z czerwonymi i złotymi zdobieniami oraz naklejkami z rysunkiem oczu pozwolą Ci uchwycić doskonale znane kontury i wspaniałe szczegóły hełmu Iron Mana. Świetnie wygląda obok innych modeli LEGO Marvel.
o Nieważne, czy jesteś fanem Marvela, miłośnikiem LEGO(R) czy jednym i drugim -- ten liczący 480 elementów zestaw będzie wyzwaniem kons = trukcyjnym i sposobem na oderwanie się od rzeczywistości. Świetnie sprawdzi się jako prezent urodzinowy, bożonarodzeniowy lub po prostu drobny podarunek.
o Hełm Iron Mana ma ok. 19 cm wysokości, 10 cm szerokości i 13 cm głębokości. Nie zajmuje wiele miejsca, ale dzięki wyróżniającym się, realistycznym detalom z pewnością przyciągnie wzrok każdego miłośnika uniwersum Marvela. 
Wydawnictwo Lego
Grupa wiekowa 18+
Obudowa blister
Wymiary 354x91x91 mm
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question
  • Manufacturers