• Lego STAR WARS Myśliwiec X-Wing Poe Damerona Lego

No goods
469.99
Enter your email
Shipping within 24h - 5dni
Shipping price 39.99
Poczta Polska wysyłka zagraniczna 39.99
The Availability Of 0 opak
The Weight Of The 0.15 kg
Leave your phone
O Dzieci mogą wcielić się w postać bohaterskiego członka Ruchu Oporu, Poe Damerona i polecieć do walki klasycznym myśliwcem X-Wing z filmu ,,Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie" w wersji LEGO(R) Star Wars(TM) (75273) (nowość na styczeń 2020 r.).
o Mnóstwo funkcji zachęcających do zabawy, w tym otwierany kokpit dla minifigurki, miejsce na R2-D2, skrzydła, które można ustawić w trybie podróżnym lub bojowym, miotacze klocków, sprężynowe pociski i chowane podwozie.
o W zestawie figurka LEGO(R) droida R2-D2 i trzy minifigurki postaci z Gwiezdnych Wojen(TM) -- Poe Damerona, Rycerza Ren i Jannah -- z elementami, które są nowością na styczeń 2020 r. Także blastery, kusza i inne rodzaje broni.
o 761-elementowy zestaw LEGO(R) Star Wars(TM) to świetny prezent dla dzieci od lat 9, gwarantującym mnóstwo satysfakcji z budowania. Połącz go z myśliwcem TIE Sithów z zestawu 75273, by odegrać sceny walk między Najwyższym Porządkiem a Ruchem Oporu.
o Model X-winga ma ok. 8 cm wysokości, 37 cm długości i 32 cm szerokości, więc gdy już powróci z misji dla Ruchu Oporu dołącz go do kolekcji -- nikt ze znajomych nie przejdzie koło niego obojętnie! 
Wydawnictwo Lego
Grupa wiekowa 9+
Obudowa pudełko
Wymiary 480x282x61 mm
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question
  • Manufacturers