• Lego STAR WARS AT-AT Lego

699.99
opak Add to wishlist
Shipping within 24h - 5dni
Shipping price 39.99
Poczta Polska wysyłka zagraniczna 39.99
The Availability Of 18 opak
The Weight Of The 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 605973858

Leave your phone
O Fani klasycznej trylogii Gwiezdnych Wojen(TM) oraz gry wideo LEGO(R) Star Wars: The Skywalker Saga będą się świetnie bawić, odtwarzając historię bitwy o Hoth za pomocą szczegółowej, zbudowanej z klocków LEGO, ruchomej wersji kultowego transportera AT-AT (75288).
o Kreatywny zestaw do budowania zawiera sześć minifigurek LEGO(R) Star Wars(TM) -- Luke'a Skywalkera, generała Veersa, dwóch pilotów AT-AT oraz dwóch śnieżnych szturmowców. Każda z nich ma broń, więc można od razu zabrać się do zabawy w bitwę między Imperium a Sojuszem Rebeliantów!
o AT-AT ma kokpit na trzy minifigurki LEGO(R), rozkładane panele, sprężynowe miotacze, ścigacz, wciągarkę, dolny właz, przez który Luke może wrzucić detonator termiczny, oraz inne detale pozwalające na kreatywną zabawę.
o Zestaw liczy 1267 elementów i będzie świetnym prezentem na urodziny, pod choinkę albo z innej okazji dla chłopców i dziewczynek w wieku od 10 lat, którzy lubią konstruktorskie wyzwania i zabawę solo lub w towarzystwie.
o AT-AT ma ok. 34 cm wysokości, 38 cm długości oraz 15 cm szerokości. Fani mogą także pokierować tym pojazdem w grze wideo LEGO(R) Star Wars: The Skywalker Saga. 
Wydawnictwo Lego
Grupa wiekowa 10+
Obudowa blister
Wymiary 582x378x87 mm
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question
  • Manufacturers