• Lego STAR WARS 75318 Dziecko Lego

No goods
379.99
Enter your email
Shipping within 24h - 5dni
Shipping price 39.99
Poczta Polska wysyłka zagraniczna 39.99
The Availability Of 0 opak
The Weight Of The 0.15 kg
Leave your phone
O Fani mogą zbudować własny uroczy model Dziecka (75318) z serialu ,,Star Wars: The Mandalorian" -- model ma autentyczne szczegóły w stylu LEGO(R), które czynią z niego wspaniałą ozdobę.
o Ten zestaw konstrukcyjny jest nowością na listopad 2020 r. i w wierny sposób oddaje wszystkie urocze szczegóły niezwykle popularnej postaci z uniwersum Star Wars(TM). Model ma ruchome części ciała -- głowę, uszy i usta -- dzięki którym może zmieniać wyraz twarzy.
o W zestawie znajduje się również gałka drążka -- ulubiona zabawka Dziecka -- którą można położyć na dłoni modelu. W komplecie są też tabliczka informacyjna oraz minifigurka LEGO(R) Dziecka, które uzupełniają cały zestaw.
o Złożony z 1073 elementów zestaw konstrukcyjny LEGO(R) Star Wars(TM) będzie rewelacyjnym prezentem urodzinowym i świątecznym lub upominkiem niespodzianką na specjalną okazję dla dzieci w wieku od 10 lat i wszystkich fanów serialu ,,Star Wars: The Mandalorian".
o Ten zbudowany z klocków model Dziecka ma ok. 19 cm wysokości, 21 cm szerokości i 13 cm głębokości, więc nie zajmuje dużo miejsca, ale mimo to zrobi ogromne wrażenie wszędzie tam, gdzie się go postawi. 
Wydawnictwo Lego
Grupa wiekowa 10+
Obudowa pudełko
Wymiary 382x262x118 mm
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question
  • Manufacturers