• Lego STAR WARS 75277 Hełm Boby Fetta Lego

No goods
279.99
Enter your email
Shipping within 24h - 5dni
Shipping price 39.99
Poczta Polska wysyłka zagraniczna 39.99
The Availability Of 0 opak
The Weight Of The 0.15 kg
Leave your phone
O Zbuduj model Hełm Boby Fetta (75277), upamiętniający jednego z najstraszniejszych łowców nagród w uniwersum ,,Gwiezdnych Wojen(TM)". Czy Twoje umiejętności konstruktora LEGO(R) wystarczą, by ukończyć to dzieło?
o Autentyczne detale hełmu Boby Fetta zostały pięknie odwzorowane za pomocą klocków LEGO(R). Model stoi na podstawce z tabliczką z nazwą i przywołuje na myśl emocjonujące sceny z filmów ,,Gwiezdne Wojny(TM)".
o Hełm Boby Fetta jest częścią serii kolekcjonerskich modeli LEGO(R) Star Wars(TM) do zbudowania i ustawienia na półce. Zobacz też inny model - Hełm szturmowca (75276).
o 625-elementowy hełm Boby Fetta z serii Star Wars to najlepszy prezent dla dorosłych miłośników ,,Gwiezdnych Wojen(TM)" oraz każdego doświadczonego konstruktora LEGO(R), któremu marzy się wymagający zestaw do złożenia.
o LEGO(R) Star Wars(TM) Hełm Boby Fetta(TM) ma ok. 18 cm wysokości, 11 cm szerokości i 11 cm głębokości. Nie zajmuje dużo miejsca, ale jego wyraziste szczegóły z pewnością przykują wzrok każdego fana sagi.
o Imponujący model konstrukcyjny zapewnia kreatywnym dorosłym spokojną, relaksującą rozrywkę. Znajdź więc chwilę dla siebie, odetchnij głęboko i zbuduj fantastyczny zestaw Star Wars(TM) do ustawienia na półce. 
Wydawnictwo Lego
Grupa wiekowa 18+
Obudowa pudełko
Wymiary 354x191x118 mm
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question
  • Manufacturers