• Lego STAR WARS 75276 Hełm szturmowca Lego

No goods
279.99
Enter your email
Shipping within 24h - 5dni
Shipping price 39.99
Poczta Polska wysyłka zagraniczna 39.99
The Availability Of 0 opak
The Weight Of The 0.15 kg
Leave your phone
O Miłośnicy ,,Gwiezdnych Wojen(TM)" mogą zadeklarować swoją lojalność Imperium -- i pochwalić się elitarnymi umiejętnościami konstrukcyjnymi LEGO(R) -- budując i ustawiając na półce niesamowicie szczegółową replikę hełmu szturmowca (75276).
o Charakterystyczny kształt i detale hełmu szturmowca zostały wspaniale oddane z klocków LEGO(R) ze szczegółowymi naklejkami. Model można ustawić na podstawce z tabliczką z nazwą, która przypomni niezapomniane sceny akcji z filmów ,,Gwiezdne Wojny(TM)".
o Hełm jest częścią serii wspaniałych kolekcjonerskich modeli LEGO(R) Star Wars(TM) do zbudowania i ustawienia na półce. Zobacz też Hełm Boby Fetta (75277).
o Model Star Wars(TM) złożony z 647 elementów będzie świetnym prezentem urodzinowym, świątecznym lub upominkiem niespodzianką dla dorosłych fanów serii i zapewni satysfakcjonujące wyzwanie dla każdego doświadczonego konstruktora LEGO(R).
o Imponujący, kolekcjonerski zestaw LEGO(R) Star Wars(TM) Hełm szturmowca ma ok. 18 cm wysokości, 13 cm szerokości i 14 cm głębokości, więc zrobi ogromne wrażenie jako ozdoba domu lub miejsca pracy.
o Budowanie modelu niewymagającego baterii to spokojna, relaksująca rozrywka. Odpręż się, odetchnij głęboko i zbuduj niezwykły model LEGO(R) Star Wars(TM) Hełm szturmowca(TM)! 
Wydawnictwo Lego
Grupa wiekowa 18+
Obudowa pudełko
Wymiary 354x191x118 mm
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question
  • Manufacturers