• Lego SPEED CHAMPIONS 76899 Lamborghini Urus&Huracn Lego

No goods
289.99
Enter your email
Shipping within 24h - 5dni
Shipping price 39.99
Poczta Polska wysyłka zagraniczna 39.99
The Availability Of 0 opak
The Weight Of The 0.15 kg
Leave your phone
O Absolutnie wyjątkowy zestaw kolekcjonerski z dwoma urzekająco realistycznymi modelami LEGO(R) samochodów wyścigowych Lamborghini. Ten zestaw konstrukcyjny nadaje się idealnie dla fanów, którzy uwielbiają samochody i ekscytującą zabawę w wyścigi.
o Poza replikami Lamborghini Huracán Super Trofeo EVO i Lamborghini Urus ST-X LEGO(R) do zbudowania w zestawie jest linia startu z ,,sygnalizacją świetlną" i dwie minifigurki kierowców.
o Samochody Lamborghini debiutują w serii LEGO(R) Speed Champions -- to nowość na styczeń 2020 r. Ten kolekcjonerski zestaw pozwala zbudować modele, które mogą być ozdobą pokoju lub wraz z innymi minireplikami brać udział w ekscytujących wyścigach.
o Model Lamborghini składa się 659 klocków, a jego zbudowanie przyniesie mnóstwo satysfakcji. Będzie też doskonałym prezentem LEGO(R) dla dzieci w wieku od 8 lat. Zestaw inspiruje dzieci do zabawy w pojedynkę lub w gronie przyjaciół.
o Wyścigówki z serii Speed Champions są teraz większe o 25%. Model Lamborghini Huracán ma ok. 5 cm wysokości, 16 cm długości i 7 cm szerokości. Wymiary obu samochodów pozwalają bawić się nimi w domu lub zabrać w podróż. 
Wydawnictwo Lego
Grupa wiekowa 8+
Obudowa pudełko
Wymiary 382x62x71 mm
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question
  • Manufacturers