• Lego NINJAGO 71722 Lochy Szkieletowego Czarownika Lego

No goods
469.99
Enter your email
Shipping within 24h - 5dni
Shipping price 39.99
Poczta Polska wysyłka zagraniczna 39.99
The Availability Of 0 opak
The Weight Of The 0.15 kg
Leave your phone
O Gra planszowa i zestaw LEGO(R) z lochami do budowania, a w nim Bohaterski Cole, Bohaterski Zane i Bohaterski Lloyd do odgrywania scenek z serialu NINJAGO(R). Idealna zabawka w stylu ninja dla dzieci, które uwielbiają wymyślać własne historie i grać w gry planszowe.
o Zestaw LEGO(R) NINJAGO(R) Lochy Szkieletowego Czarownika (71722) zawiera osiem figurek, więc dzieci mogą ponownie przeżyć emocjonujące przygody w lochach znanych z serialu NINJAGO(R). Spinner-kostka pozwala przenieść zabawę na planszę do gry LEGO(R), więc dawka rozrywki jest podwójna.
o Ten fantastyczny zestaw to jednocześnie zabawka, która pozwala inscenizować walki znane z serialu NINJAGO(R), i gra planszowa LEGO(R), która pozwala dzieciom ruszyć trasą pełną pułapek i innych niebezpieczeństw, by na końcu zmierzyć się ze Szkieletowym Czarownikiem.
o Ten liczący 1171 elementów zestaw LEGO(R) NINJAGO(R) z mnóstwem figurek zapewni doskonałą zabawę w budowanie wszystkim chłopcom i dziewczynkom od 9. roku życia. To także świetny materiał na prezent urodzinowy lub podarunek LEGO bez okazji.
o Ta zabawka z wojownikami ninja to nowość na czerwiec 2020 r. Ma odpowiednie rozmiary, by bawić się nią w domu lub postawić na półce jako ozdobę. Zabawkowe lochy mają ok. 31 cm wysokości, 27 cm długości i 43 cm szerokości.
Wydawnictwo Lego
Grupa wiekowa 9+
Obudowa pudełko
Wymiary 480x378x94 mm
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question
  • Manufacturers