• Lego NINJAGO 71712 Imperialna świątynia szaleństwa Lego

No goods
359.99
Enter your email
Shipping within 24h - 5dni
Shipping price 39.99
Poczta Polska wysyłka zagraniczna 39.99
The Availability Of 0 opak
The Weight Of The 0.15 kg
Leave your phone
O Świetna zabawka LEGO(R) NINJAGO(R) z modelem świątyni kryjącej różne niezwykłe pułapki, a do tego sześć minifigurek z gry Wspaniałe Imperium. To idealny prezent dla dzieci, które lubią wcielać się w postacie ninja z bohaterskiej ekipy wojowników.
o W zestawie do zbudowania jest świątynia NINJAGO(R) i sześć minifigurek -- Cyfrowy Jay, Lloyd i Cole z NINJAGO oraz złoczyńcy Unagami, Sushimi i Czerwony Daszek. Zestaw stymuluje kreatywność i pozwala wymyślać bitwy, więc zabawa będzie świetna.
o Niesamowicie szczegółowy model świątyni gwarantuje wiele godzin ekscytującej zabawy. Dzieci będą próbowały uniknąć pułapek i stras = zliwego Sushimiego, by potem za pomocą trzech Key-Tan otworzyć drzwi do ukrytego na szczycie tronu Unagamiego.
o Zestaw z modelem świątyni ma 810 elementów i będzie świetnym prezentem LEGO na urodziny, pod choinkę lub z innej okazji dla dzieci w wieku od 9 lat, którzy będą mieć dużo satysfakcji z samodzielnego ukończenia budowy.
o Ta przygodowa zabawka to nowość na styczeń 2020 r. Ma odpowiednie rozmiary, by bawić się nią w domu lub postawić jako ozdobę pomie = szczenia. Świątynia Imperium ma ok. 38 cm wysokości, 22 cm długości i 28 cm szerokości.
o Ta zabawka ze świata ninja nie wymaga baterii, więc dzieci mogą zacząć się nią bawić od razu.
Wydawnictwo Lego
Grupa wiekowa 9+
Obudowa pudełko
Wymiary 378x354x94 mm
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question
  • Manufacturers