• Lego MINDSTORMS 51515 Wynalazca robotów Lego

No goods
1649.99
Enter your email
Shipping within 24h - 5dni
Shipping price 39.99
Poczta Polska wysyłka zagraniczna 39.99
The Availability Of 0 opak
The Weight Of The 0.15 kg
Leave your phone
O Zestaw LEGO(R) MINDSTORMS(R) Wynalazca robotów (51515) pozwala dzieciom nabywać podstawowe umiejętności STEM poprzez budowanie, programowanie i zabawę zdalnie sterowanymi robotami oraz inteligentnymi konstrukcjami, które potrafią strzelać, grać w piłkę, jeździć i nie tylko!
o Zestaw pozwala zbudować roboty Charliego, Tricky'ego, Blasta, M.V.P. i Gelo, a także zmierzyć się z ćwiczeniami i misjami, w których dzieci będą się posługiwać aplikacją LEGO(R) MINDSTORMS(R) Robot Inventor i programować w środowisku opartym na języku Scratch (listę zgodnych urządzeń znajdziesz na stronie LEGO.pl/devicecheck).
o Zestaw zawiera prawie 1000 elementów, w tym inteligentny element Hub, 4 średnie silniki oraz czujniki koloru i odległości, a do tego podzielony na sekcje interfejs, więc oprócz podstawowych modeli dzieci będą mogły budować własne robotyczne zabawki i chwalić się nimi online w LEGO Life.
o Zestaw Wynalazca robotów może być nowym etapem rozwoju dla wszystkich fanów LEGO(R) BOOST oraz dzieci lubiących budować z LEGO i bawić się robotami. To także doskonały materiał na prezent urodzinowy, świąteczny lub z innej okazji dla dziesięciolatków i starszych dzieci. 
Wydawnictwo Lego
Grupa wiekowa 10+
Obudowa pudełko
Wymiary 480x378x71 mm
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question
  • Manufacturers