• Lego HARRY POTTER Komnata tajemnic w Hogwarcie Lego

649.99
opak Add to wishlist
Shipping within 24h - 5dni
Shipping price 39.99
Poczta Polska wysyłka zagraniczna 39.99
The Availability Of 13 opak
The Weight Of The 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 605973858

Leave your phone
O Duży modułowy zestaw LEGO(R) Harry Potter(TM) Komnata Tajemnic w Hogwarcie(TM) (76389) to wszechstronna i niepowtarzalna zabawka, która zachwyci wszystkich fanów filmów o Harrym Potterze.
o 10 minifigurek: Harry Potter, Ginny Weasley, Tom Riddle, Colin Creevey, Justin Finch-Fletchley, Luna Lovegood, Gilderoy Lockhart, Albus Dumbledore, profesor Sinistra i Prawie Bezgłowy Nick.
o Bogate w funkcje pomieszczenia i znane minifigurki dają dzieciom nieograniczone możliwości odgrywania ulubionych filmowych scen i wymyślania własnych opowieści.
o Dzieci w wieku od 9 lat mogą rozbudowywać ten magiczny modułowy zestaw o nowe pomieszczenia, by stworzyć kompletny model zamku Hogwart.
o Zestaw ma ok. 40 cm wysokości, 40 cm szerokości oraz 11 cm głębokości i można go łatwo połączyć z innymi zestawami LEGO(R) Harry Potter(TM), by zabawa była jeszcze lepsza.
o Prawie Bezgłowy Nick to specjalna, świecąca w ciemności minifigurka. Ruchomy bazyliszek ma otwieraną paszczę, głowę z dwoma obracalnymi przegubami oraz ogon składający się z trzech części, które można ustawiać w dowolnej kolejności.
o Zawiera wyjątkową złotą minifigurkę Voldemorta z okazji dwudziestolecia magicznej serii LEGO(R) Harry Potter(TM).
Wydawnictwo Lego
Grupa wiekowa 9+
Obudowa blister
Wymiary 582x378x87 mm
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question
  • Manufacturers