• Lego FRIENDS 41430 Letnia zabawa w parku wodnym Lego

No goods
469.99
Enter your email
Shipping within 24h - 5dni
Shipping price 39.99
Poczta Polska wysyłka zagraniczna 39.99
The Availability Of 0 opak
The Weight Of The 0.15 kg
Leave your phone
O Zabawka z mnóstwem funkcji przenosi do dziecięcej sypialni wesołą zabawę z parku wodnego. Budowanie zestawu LEGO(R) Friends Letnia zabawa w parku wodnym (41430) i odkrywanie wszystkich jego sekretów da dzieciom zajęcie na wiele godzin.
o Ratownik Mason czuwa na swoim stanowisku, podczas gdy Stephanie, Emma i Olivia z LEGO(R) Friends niespiesznie korzystają z atrakcji parku. W zestawie jest także nowość na czerwiec 2020 r., która dodaje mu koloru -- figurka flaminga Pinky'ego.
o Tym zestawem można się bawić na wiele sposobów. Minilaleczki mogą pędzić w dół po zjeżdżalniach lub zrelaksować się w jacuzzi. Dzieci mogą sobie wyobrazić, że są ratownikami i pilnują pływających, albo że podają lody z furgonetki.
o Chcesz dać zajęcie swojemu małemu budowniczemu? Ten zestaw nadaje się w sam raz -- będzie idealnym prezentem urodzinowym lub świątecznym! Liczący 1001 elementów model rozbudzi wyobraźnię 8-latków i starszych dzieci, a po zbudowaniu będzie prawdziwą ozdobą.
o Ten spory model ma ok. 31 cm wysokości, 33 cm szerokości i 19 cm głębokości, a do tego dzieci mogą go bardzo łatwo rozbudować! Pasują do niego wszystkie klocki LEGO(R), które dzieci mają już w swojej kolekcji. 
Wydawnictwo Lego
Grupa wiekowa 8+
Obudowa pudełko
Wymiary 582x378x87 mm
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question
  • Manufacturers