• Lego CITY 60265 Baza badaczy oceanu Lego

No goods
279.99
Enter your email
Shipping within 24h - 5dni
Shipping price 39.99
Poczta Polska wysyłka zagraniczna 39.99
The Availability Of 0 opak
The Weight Of The 0.15 kg
Leave your phone
O Dzięki zestawowi LEGO(R) City Baza badaczy oceanu (60265) dzieci mogą dać nurka do świata wyobrażonych przygód. Jest w nim wszystko, co potrzebne do ciekawej i satysfakcjonującej zabawy.
o Co jest w pudełku? Zabawkowa baza odkrywców z możliwością wymiany modułu mieszkalnego i badawczego, a także dokująca łódź podwodna, dron, figurki rekina i płaszczki oraz pięć minifigurek badaczy!
o W bazie badaczy oceanu LEGO(R) City dzieci znajdą wymienne moduły mieszkalny i naukowy, dokującą łódź podwodną z ruchomymi ramionami badawczymi, kręcącą się śrubą i otwieranym kokpitem, w którym można posadzić dwie minifigurki.
o Szukasz fajnych zabawek dla dzieci od 6 lat? Zestaw doskonale sprawdzi się jako prezent na Boże Narodzenie, urodziny lub z innej okazji dla miłośników serii LEGO(R) City oraz dzieci uwielbiających zabawę w odgrywanie ról. Model wymaga jedynie podstawowych umiejętności konstrukcyjnych.
o Gotowa baza ma ok. 20 cm wysokości, 27 cm szerokości i 15 cm głębokości, a wymiary drona to ok. 3 cm wysokości, 6 cm długości oraz 3 cm szerokości.
o Czy produkt wymaga baterii? Nie! Siłą napędową tej zabawki konstrukcyjnej jest nieograniczona wyobraźnia małych dzieci. Wystarczy otworzyć torebki z klockami LEGO(R) i natychmiast brać się do zabawy! 
Wydawnictwo Lego
Grupa wiekowa 6+
Obudowa blister
Wymiary 540x282x79 mm
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question
  • Manufacturers