• Lego CITY 60258 Warsztat tuningowy Lego

No goods
449.99
Enter your email
Shipping within 24h - 5dni
Shipping price 39.99
Poczta Polska wysyłka zagraniczna 39.99
The Availability Of 0 opak
The Weight Of The 0.15 kg
Leave your phone
O Zestaw LEGO(R) City Warsztat tuningowy (60258) to idealny prezent dla miłośników samochodów, ponieważ zawiera kilka modeli, takich jak warsztat i szereg niezwykłych pojazdów, oraz ciekawe postacie zachęcające do pomysłowej, samodzielnej zabawy.
o W komplecie warsztat, przyczepa kempingowa i ciekawe pojazdy: holownik, hot rod oraz rakietowy motocykl, a do tego siedem minifigurek, w tym postacie z serialu telewizyjnego LEGO(R) City: Tread Octane i Harl Hubbs.
o Dzieci mogą uruchomić podnośnik warsztatowy, podnieść samochód lewarkiem czy odholować zepsuty pojazd holownikiem. Zestaw można również połączyć z innymi zabawkami LEGO(R), by mieć więcej możliwości zabawy i budowania.
o Szukasz zabawek dla dzieci od 5 lat? Zestaw z warsztatem tuningowym to świetny prezent na Boże Narodzenie, urodziny lub z innej okazji dla miłośników hitowego serialu telewizyjnego LEGO(R) City oraz dzieci, które uwielbiają pełną akcji zabawę.
o Warsztat Treada Octane'a po zbudowaniu ma ok. 14 cm wysokości, 17 cm szerokości i 13 cm głębokości, a holownik -- 7 cm wysokości, 18 cm długości i 6 cm szerokości.
o Produkt nie wymaga baterii -- siłą napędową tego rewelacyjnego zestawu jest ogromna wyobraźnia małych dzieci, więc zabawa może zacząć się natychmiast po otworzeniu pudełka!
Wydawnictwo Lego
Grupa wiekowa 5+
Obudowa pudełko
Wymiary 480x378x71 mm
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question
  • Manufacturers