• Lego CITY 60246 Posterunek Policji Lego

449.99
opak Add to wishlist
Shipping within 24h - 5dni
Shipping price 39.99
Poczta Polska wysyłka zagraniczna 39.99
The Availability Of 32 opak
The Weight Of The 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 605973858

Leave your phone
O Wspaniały zestaw do budowania dla miłośników akcji. Model LEGO(R) City Posterunek policji (60246) ma wybuchającą celę więzienną, fajne pojazdy i ciekawe postacie. Świetna rozrywka zaczyna się już w momencie otwarcia pudełka.
o Co jest w pudełku? Zabawkowy posterunek policji, dwa samochody, motocykl i dron. Do tego dwie figurki psów i sześć minifigurek, w tym Duke DeTain, komendant Wheeler i Daisy Kaboom z serialu telewizyjnego LEGO(R) City.
o Dzieciom spodobają się funkcje posterunku policji: reflektor ze świecącym klockiem, wybuchająca cela, z której uciekają więźniowie, czy samochód policyjny wyposażony w klocek z dźwiękiem. To prawdziwa gratka dla miłośników policji LEGO(R) City.
o Zestaw LEGO(R) City Posterunek policji przeznaczony jest dla dzieci od 6 lat. Świetnie sprawdzi się jako prezent na Boże Narodzenie, urodziny lub z innej okazji dla miłośników odgrywania ról oraz składania modeli samochodów i innych zabawek.
o Posterunek policji po zbudowaniu ma ok. 24 cm wysokości, 48 cm szerokości i 15 cm głębokości, a furgonetka policyjna -- 6 cm wysokości, 12 cm długości i 7 cm szerokości.
o Klocek z dźwiękiem i świecący klocek do działania wymagają po jednej okrągłej płaskiej baterii CR1216. Dobra wiadomość: baterie są w zestawie!
Wydawnictwo Lego
Grupa wiekowa 6+
Obudowa pudełko
Wymiary 480x378x94 mm
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question
  • Manufacturers