• Kosmos (Elektrownia, Łazik, Stacja komunikacyjna) Learning Resources

312.99
opak Add to wishlist
Shipping within 24h - 5dni
Shipping price 39.99
Poczta Polska wysyłka zagraniczna 39.99
The Availability Of 7 opak
The Weight Of The 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 605973858

Leave your phone
Kosmos (Elektrownia, Łazik, Stacja komunikacyjna), Obwody elektryczne, Zestaw konstrukcyjny - Circuit Explorer
Nauka przez zabawę!
Learning Resources(R) to producent bezpiecznych, edukacyjnych i innowacyjnych zabawek, którym zaufali rodzice i nauczyciele na całym świecie. Zabawki Learning Resources(R) są zaprojektowane tak, aby pomóc dzieciom w zdobywaniu kluczowych umiejętności edukacyjnych i przygotowaniu się na podbój świata!
Zestaw przenosi naukę o obwodach elektrycznych z nudnej, płaskiej płytki do trójwymiarowego świata nieskończonych, kosmicznych przygód. Gdy dziecko połączy, w prawidłowy sposób, obwód narysowany na elementach zestawu, zabawka włączy się i zaświeci. Zbuduj elektrownię z ładowarką do łazika, wolnobieżnym i napędzanym łazikiem kosmicznym oraz stacją komunikacyjną z obrotową anteną radarową. Elementy zestawu mogą być połączone na wiele sposobów, co pozwala na kreatywną zabawę całymi godzinami. Dodatkowo zestaw zawiera figurki astronauty i robota, dzięki którym dzieci mogą bawić się w odgrywanie ról. Zbuduj swój własny kosmiczny świat za pomocą zestawów Circuit Explorer dostępnych w naszej ofercie.
Circuit Explorer(R) to pierwsza taka kolekcja zestawów konstrukcyjnych. Pozwala dzieciom na kreatywną zabawę w kosmicznej scenerii, a jednocześnie rozwija podstawowe umiejętności z dziedzin STEM (Nauka,Technologia Inżynieria, Matematyka). Każda z zabawek wprowadza najmłodszych w świat elektroniki, gdzie dzieci uczą się podstaw łączenia i działania obwodów. Po prawidłowym złożeniu elementów zabawki świecą, wydają dźwięki lub zaczynają się poruszać. Wszystkie zestawy Circuit Explorer(R)dostępne w ofercie, można ze sobą łączyć, dzięki czemu konstrukcje wymyślone przez dzieci będą jeszcze bardziej szalone.
Szczegółowe informacje o produkcie:
Zabawka konstrukcyjna do samodzielnego złożenia dla dzieci.
Zestaw konstrukcyjny, który uczy podstaw elektroniki.
Ta łatwa w użyciu zabawka konstrukcyjna jest gotowa do zabawy w ciągu kilku minut.
W zestawie znajdują się 3 zabawki do samodzielnego złożenia: Łazik, Elektrownię i Stację Komunikacyjną oraz dwie figurki: Astronauta oraz Robot.
Wszystkie obwody są bezpieczne dla dzieci, co oznacza, że najmłodsi mogą je samodzielnie łączyć i cieszyć się godzinami zabawy.
Wymaga 9 baterii AAA (brak w zestawie). Łazik kosmiczny, elektrownia i stacja komunikacyjna wymagają po 3 baterie AAA.
Zmontowany łazik ma 6 cm wysokości oraz 19 cm długości.
Wymiary opakowania: 25,5 cm x 31 cm x 10,5 cm.
Kategoria wiekowa: 6+.
Uwaga! Jest to zabawka z migającymi światełkami.
Wydawnictwo Learning Resources
Grupa wiekowa 6+
Obudowa pudełko
Wymiary 310x255x105 mm
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question
  • Manufacturers