• Gdy bogowie kroczą po ziemi! Przedwieczni Egmont

299.99
opak Add to wishlist
Shipping within 24h - 5dni
Shipping price 39.99
Poczta Polska wysyłka zagraniczna 39.99
The Availability Of 9 opak
The Weight Of The 0.15 kg
ISBN 9788328158665

Zamówienie telefoniczne: 605973858

Leave your phone
Dawno, dawno temu majestatyczni Celestianie przybyli na Ziemię z najdalszych zakątków kosmosu i powołali do życia trzy rasy: szlachetnych Przedwiecznych ze szczytów gór, złowrogich Dewiantów z morskich głębin i ludzi, którzy byli niewiadomą. Wkrótce boscy stwórcy powrócą, by osądzić mieszkańców Błękitnej Planety. Ich przybycie wstrząśnie posadami świata, rozbudzi dawne konflikty i zmusi ludzkość do rewizji całej swojej historii! Na szczęście może ona liczyć na pomoc nieśmiertelnych bohaterów, których w zamierzchłych czasach czciła jako bogów: odważnego Ikarisa, mądrej Theny, pełnej życia Sersi, chyżego Makkariego i potężnego Zurasa, Pierwszego z Przedwiecznych!
Oto ostatnia wielka opowieść napisana i narysowana dla Marvela przez Jacka Kirby'ego. Ten legendarny twórca komiksów przedstawia w niej alternatywne dzieje ludzkiej cywilizacji, czerpiąc obficie z mitologii, legend, motywów science fiction i własnej nieograniczonej wyobraźni.
Eleganckie polskie wydanie w powiększonym formacie zawiera nie tylko wszystkie dwadzieścia zeszytów serii, lecz także nostalgiczny wstęp Mike'a Royera, długoletniego współpracownika Kirby'ego, wybrane listy do czytelników, w których autor Przedwiecznych ujawnia swoje inspiracje, a także obszerne posłowie przedstawiające historię narodzin serii oraz dalsze losy bohaterów w uniwersum Marvela.
Historia Przedwiecznych zostanie na nowo opowiedziana w filmie Marvela pt. Eternals, którego premiera odbędzie się w 2021 roku.
Autor Praca zbiorowa
Rok wydania 2020
Oprawa Twarda
Stron 392
Wydawnictwo Egmont
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question
  • Manufacturers