• Eduterapeutica. Autyzm Ei System

No goods
1990.00 -5% 1890.50
By the end of the promotion left :
Enter your email
Shipping within 24h - 5dni
Shipping price 39.99
Poczta Polska wysyłka zagraniczna 39.99
The Availability Of 0 opak
The Weight Of The 0.15 kg
ISBN 9788365418654
Leave your phone
"Eduterapeutica. Autyzm" to zbiór praktycznych i różnorodnych materiałów zebranych w jednym miejscu. W pakiecie zawarto przydatne wskazówki dla nauczycieli klas 1-8, jak zachować się w pracy z uczniem ze spektrum autyzmu oraz jak przygotować całą klasę do integracji z uczniem z ASD. Scenariusze zajęć i pomoce mają służyć do nawiązania dobrych relacji i komunikacji między nauczycielem a uczniem z ASD, natomiast zadania i ćwiczenia dla wszystkich uczniów ułatwiają pokonanie dystansu fizycznego i pomagają w rozwijaniu kompetencji społecznych u osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu.
Pakiet zawiera:
- Ponad 60 zabaw wspierających relacje i komunikację między uczniami (bloki tematyczne: emocje, kształtowanie i wzmacnianie pozytywnej postawy, rozwijanie umiejętności społecznych, zajęcia integracyjne, rozwijanie teorii umysłu i inne świetnie sprawdzają się również na godzinach wychowawczych),
- 11 plakatów edukacyjnych (do powieszenia np. w pokoju nauczycielskim),
- 2 poradniki dla nauczycieli/wychowawców: Jak prowadzić lekcje w klasach, w których są uczniowie ze spektrum autyzmu? oraz Dom szkoła klasa w trosce o ASA, czyli jak współpracować z Rodzicami ucznia z ASD?
- 2 prezentacje multimedialne dla pedagoga do przeprowadzenia wewnętrznych szkoleń doskonalenia nauczycieli,
- Blisko 20 kart pracy integrujących uczniów,
- 5 praktycznych fiszek dla nauczycieli z podpowiedziami, jak wykorzystać mocne strony ucznia z ASD podczas zajęć w szkole,
- buźki emotikonki: zarówno te już gotowe jak i do samodzielnego wykonania, pomocne w komunikowaniu się z uczniami,
- dostęp do zbioru filmów edukacyjnych o dzieciach i młodzieży ASD,
- długopis Banach 3D z 10 kartami pracy do stosowania na zajęciach rewalidacyjno-kompensacyjnych. Pracując z długopisem uczniowie z ASD uczą się koncentracji, cierpliwości, ćwiczą umiejętności manualne (np. właściwy chwyt pisarski); praca z długopisem 3D wyzwala pozytywne emocje, które wspomagają proces uczenia.
Autor Praca zbiorowa
Rok wydania 2021
Oprawa pudełko
Wydawnictwo Ei System
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question
  • Manufacturers